Nabídka předmětů vyučovaných on-line 4EU+

Seznam předmětů otevřených pro zápis v zimním semestru (právě probíhá, do 30.9.2022) v rámci nabídky 4EU+ (výuka pouze on-line, v angličtině, případně dalších světových jazycích).
Studenti UK všech typů studia (kromě CŽV a U3V) si vybírají z nabídky předmětů a přihlašují se běžným způsobem přes své vlastní studijní odd. (na mateřské fakultě, nebo přes SIS), například:
Course title – Faculty – Language – ECTS (credits) – Level of study Fundamentals of Law and Professional Ethics – HTF – English – 5 – BA, MA, PhD; Human Rights: Justice, Reason, Intellect and Participation – HTF – English – 5 – BA, MA, PhD;Philosophy and Medicine – 3.LF – English – 3 – BA, MA, PhD;Theology of Education – HTF – English – 5 – BA, MA, PhD.
For students from the University of Milan, University of Warsaw, Heidelberg University, Sorbonne University, and University of Geneva: The whole List of courses and information about the registration procedure is here.
Úvod > Nástěnka > Nabídka předmětů vyučovaných on-line 4EU+