DeutschAttrAKTIV | AtrAKTIVNÍ němčina

Srdečně Vás zveme na informační akci pro studenty němčiny a germanistiky DeutschAttrAKTIV | AtrAKTIVNÍ němčina. Ta se uskuteční dne 18. května 2023 od 10:00 v prostorách Goethe-Institutu Česká republika. Čeká na vás workshop o nových metodách výuky němčiny. Proberte s ostatními studenty u kávy a koláče nejrůznější otázky studia i budoucího povolání a načerpejte inspiraci do budoucna! Kromě toho se seznámíte s organizacemi, které vás rády podpoří v roli učitele němčiny.

Přihlášky posílejte prosím do 8. května 2023 na adresu deutsch.attraktiv@daad.cz.

Pořádá DAAD a Goethe-Institut
AtrAKTIVNÍ němčina je součástí německého jazykového maratonu #DerDieDas, který ve dnech 16. až 20. května připravuje Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže TANDEM, DAAD, Goethe-Institut, Česko-německý
fond budoucnosti, projekt Do Německa na zkušenou, Česká školní inspekce a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Ke stažení:

propagační materiál DerDieDas_německý jazykový maraton