– kurzy v němčině, angličtině a francouzštině, letní semestr, možnost uznání kreditů.

V rámci partnerství 4EU+ nabízejí čtyři evropské univerzity online kurzy, do nichž se mohou zapsat i studenti ÚTRL.

Popis kurzů najdete v přiložených pdf souborech níže. V případě zájmu lze uvažovat o uznání předmětu, jako je tomu u výjezdů na Erasmus.

Není-li uvedeno jinak, jsou kurzy přístupné jak Bc., tak Mgr. studentům, samozřejmě bezplatně. Začátek semestru se na jednotlivých univerzitách mírně liší.

Máte-li o některý kurz zájem, obraťte se přímo na kontaktní osobu uvedenou u kurzu.

S otázkami se můžete obrátit na Tomáše Dubědu (dubeda@ff.cuni.cz) – koordinátora pro 4EU+.

Zusammenfassung_4EUplus_Philotrans_WiSe_22-23

Overview_4EUplus_Philotrans_WiSe_22-23_EN

Úvod > Nástěnka > Nabídka online kurzů pořádaných univerzitami konsorcia 4EU+ (Heidelberg, Paříž, Varšava, Milán)