Setkání vyučujících se studenty 1. ročníků

Zveme vás na setkání vyučujících Ústavu translatologie FF UK se studenty prvních ročníků bakalářského studijního programu MEZIKULTURNÍ KOMUNIKACE: PŘEKLAD A TLUMOČENÍ a navazujících magisterských programů PŘEKLADATELSTVÍ a TLUMOČNICTVÍ. Setkání proběhne v pátek 1. 10. 2021 od 13:00 v sídle Ústavu translatologie (ÚTRL) ve Šporkově paláci (Hybernská 3, Praha 1) v místnosti 206 (ve 2. patře budovy); potrvá zhruba hodinu. Na programu bude zejména studijní agenda, ale rovněž témata, která vzejdou z vašich dotazů. Na viděnou se těší prof. Jana Králová (garantka pro španělštinu), prof. Ivana Čeňková (garantka pro ruštinu), dr. Jovanka Šotolová (garantka pro francouzštinu), dr. Tomáš Svoboda (garant pro němčinu), Mgr. Kateřina Ešnerová (garantka pro angličtinu) a rovněž dr. Stanislav Rubáš (ředitel ÚTRL), dr. Vanda Obdržálková (tajemnice ÚTRL pro vědu), Mgr. Lukáš Klimeš (tajemník ÚTRL pro studium) a Mgr. Tomáš Mlynář (vedoucí Knihovny Šporkova paláce).

Studenti prvních ročníků jsou v čase schůzky omluveni ze svých seminářů a přednášek.

Úvod > Nástěnka > Setkání vyučujících se studenty 1. ročníků