DG SCIC EK pořádá dne 24. září mock-konferenci k Evropskému dni jazyků – viz níže link – a vy se můžete připojit a z originálu či ze simultánního tlumočení profesionálních tlumočníků v Bruselu si také zkusit tlumočit (z jejich pilotáže EN, FR, DE, ES) do češtiny. Pochopitelně i další studenti a zájemci jsou vítáni, aby si poslechli zajímavé projevy, ale i simultánní tlumočení do řady jazyků.

Zde kopírujeme celou informaci ohledně připojení:

This is to inform you that SCIC B1 is organising a mock conference on Friday, 24 September 2021, from 14:30 to 17:00.

EVENT TITLE:

EUROPEAN DAY OF LANGUAGES – MOCK CONFERENCE ON MULTILINGUALISM

TIMETABLE*:

14:30 – 17:00

*Please consider that the live transmission will start approximately 15-20 minutes before the time above.

TYPE OF ACCESS:

INTERNET (Public access –Available to anyone inside and outside European Commission)

LANGUAGES:

OR (Original) – DE – EN – FR – IT – NL – ES – PT – SL

LINK * TO THE WEB STREAMING:

Příložené dokumenty:

Programme

Keywords

Úvod > Nástěnka > Výborná příležitost pro studenty nadcházejícího 2. ročníku nMgr. Tlumočnictví, jak se před začátkem nového akademického roku znovu dostat do „tlumočnické“ kondice