Vyhlášení 26. ročníku Iberoamerické ceny

Iberoamerická cena je od roku 1994 každoročně udělována za nejlepší výzkumné práce na libovolné téma z oblasti umění, vědy, kultury, ekonomiky, historie, literatury, politiky a sociologie některé ze zemí Latinské Ameriky a Iberského poloostrova. Cílem soutěže je podpořit výzkum a znalosti o reáliích iberoamerického světa. Práce se odevzdávají ve španělském nebo portugalském jazyce. Studenti mají rovněž příležitost prověřit své znalosti v celostátní soutěži. Soutěž pořádají velvyslanectví Argentiny, Brazílie, Chile, Kuby, Mexika, Peru, Portugalska a Španělska.

Studenti bakalářských a magisterských oborů mohou posílat své práce do soutěže do 1. dubna 2021.

Podrobné informace, podmínky soutěže a kontaktní údaje jsou uvedeny na stránkách www.premioiberoamericano.cz a další informace a novinky jsou pravidelně zveřejňovány na facebookových stránkách https://www.facebook.com/premioiberoamericano.

Úvod > Nástěnka > Vyhlášení 26. ročníku Iberoamerické ceny