Pro francouzštináře

Studenti všech kombinací s francouzštinou (Bc i NMgr) a se zájmem o literaturu se mohou hlásit do kurzu „Laureát Prix Goncourt za Českou republiku – účast v porotě“ (AMPFVP001).

Jde o iniciativu realizovanou ve spolupráci s Francouzským institutem. Výstupem je volba českého „Goncourta“.

Kurz bude vyučován formou tří až čtyř společných konzultací za semestr a zejména individuální práce.

Předpokladem jeho absolvování je chuť a čas přečíst 4 nominované romány (během ledna až dubna) a podílet se na debatě při stanovení výběru.

Zápis do předmětu bude otevřen až před začátkem LS, ale s ohledem na termíny jeho obsahu (výběr románu za skupinu z FF UK) potřebuji s přihlášenými komunikovat co nejdříve, aby se mohli rovnou pustit do čtení.

Všechny zájemce prosím, aby se mi co nejdříve ozvali na e-mail jovanka.sotolova@ff.cuni.cz .

Úvod > Nástěnka > Pro francouzštináře